WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim

Firmamız Hakkında

Eskişehir’de Beyaz Eşya Servisi olarak faaliyet gösteren firmamız 2015 yılından beri aktif olarak Eskişehir halkına hizmet vermektedir. Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi, Buzdolabı Tamir Servisi, Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Bulaşık Makinesi Tamir Servisi Fırın Televizyon Tamiri hizmetlerimizden başlıcalarıdır. Eskişehir’de doğup büyüyüp ve kendi memleketimize hizmet verdiğimiz sektörde güncel eğitimlerini tamamlamış eğitim sertifikaları olan takım arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ve sürekli yenilenen teknolojik alt yapımızda elektrikli ev aletleri ve elektronik cihazlarda en az 6 ay garantili servis hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini odaklanıyoruz. Ayrıca Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Petek Temizliği alanlarında da hizmet vermekteyiz. Dürüst ve güvenilir servis olmak için müşterilerimizin güvenini kazanmak adına değiştirdiğimiz parçayı teslim ediyor tamir olan parçayı da özellikle belirtiyoruz makinelerin üzerine yapıştırdığımız ürün tanıtım etiketi ile hangi tarihte hangi işlem yapıldığını belirtiyoruz. Sürekli büyüyen Türkiye ve hatta dünya pazarında yenilenen ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle yeni modelleri tamiri konusunda sürekli eğitimlerimizi güncel tutuyoruz.

 

Eskişehir’de Beyaz Eşya Servisi ‘nde Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerini aynı gün servis imkanı ile müşterilerimize ulaşıyoruz.

Eskişehir Beyaz Eşya Servisi yıllardır Eskişehir halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır tecrübeli ekibi ve sürekli kendini geliştiren kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile servis sektöründe müşterilerine Güven vermektedir firmamız;

 • Eskişehir Arçelik Servisi
 • Eskişehir Beko Servisi,
 • Eskişehir Profilo Servisi,
 • Eskişehir Bosch Servisi,
 • Eskişehir Vestel Servisi,
 • Eskişehir Ariston Servisi,
 • Eskişehir Indesit Servisi,
 • Eskişehir Hotpoint Servisi,
 • Eskişehir Regal Servisi,
 • Eskişehir Siemens Servisi,
 • Eskişehir Altus Servisi,
 • Eskişehir Samsung Servisi,
 • Eskişehir Lg Servisi,
 • Eskişehir Hoover Servisi,
 • Eskişehir Franke Servisi,
 • Eskişehir Miele Servisi,
 • Eskişehir Esco  Servisi,

Prensiplerimiz

  • gibi Beyaz Eşya ve Kombi üreticilerinin garantisi bitmiş ya da garanti kapsamı dışında kalan tüm tamir ve bakım işlemlerinde Eskişehir’de en iyi Beyaz Eşya Servisi ve Kombi Servisi olmak için çalışmaktadır. 250 metrekare atölye alanımız ile kurumsal hizmeti müşterilerimize ulaştırmak için çabalıyoruz.

  Eskişehir Beyaz Eşya Servisi 2015 yılından beri Eskişehir’de Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak hizmet vermekte olup kaliteli güvenilir hizmet anlayışı ile Beyaz Eşya Servisi ‘nde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile sürekli büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini misyon olarak belirleyen firmamız Eskişehir’de Beyaz Eşya Tamiri ‘nde uzman ekibi ve sürekli yenilenen teknolojik altyapısı ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Eskişehir Beyaz Eşya Servisi olarak Çamaşır Makinesi Tamiri, Bulaşık Makinesi Tamiri, Buzdolabı Tamiri fırın tamiri televizyon tamiri yapılmaktadır. En az 6 ay 1 yıl garanti süresi ile yaptığı işçilik ve değiştirdiği malzeme de garanti vermekte ve tekrar arıza oluşturmayacak şekilde tamir etmektedir. Eskişehir Beyaz Eşya Servisi firmamıza 0222 240 71 71 ve 0532 514 78 26 No’lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz Eskişehir Tepebaşı, Odunpazarı ileçlerinin aşağıda belirtilen mahallerine aynı gün içinde servis imkanımız vardır.

  71 Evler Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Ağapınar Mahallesi, Akarbaşı Mahallesi, Akcami Mahallesi, Akçağlan Mahallesi, Alanönü Mahallesi, Arifiye Mahallesi, Aşağı Çağlan Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Cunudiye Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Çavlum Mahallesi, Dede Mahallesi, Deliklitaş Mahallesi, Emek Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Gökmeydan Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkent Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kalkanlı Mahallesi, Karacahöyük Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kayapınar Mahallesi, Kırmızıtoprak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Orta Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşa Mahallesi, Sevinç Mahallesi, Sümer Mahallesi, Şarkiye Mahallesi, Vişnelik Mahallesi, Vadişehir Mahallesi, Yassıhöyük Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Alınca Mahallesi, Aşağı Söğütönü Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Batıkent Mahallesi, Boyacıoğlu Mahallesi, Cumhuriye Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çukurhisar Hisar Mahallesi, Çukurhisar Yeni Mahallesi, Eğriöz Mahallesi, Emircioğlu Mahallesi, Emirler Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskibağlar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Güllük Mahallesi, Hacı Seyit Mahallesi, Hacıalibey Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Hayriye Mahallesii, Hoşnudiye Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Keskin Mahallesi, Koyunlar Mahallesi, Kozkayı Mahallesi, Kumlubel Mahallesi, Mamure Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Orta Mahallesi, Ömerağa Mahallesi, Sakintepe Mahallesi, Satılmışoğlu Mahallesi, Sazova Mahallesi, Sütlüce Mahallesi, Şarhöyük Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Tunalı Mahallesi, Uluönder Mahallesi, Yeni Mahalle, Yenibağlar Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yukarı Söğütönü Mahallesi, Zafer Mahallesi, Zincirlikuyu mahallelerine aynı gün servis imkanı Güler yüzlü personeli ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile 7/24 ulaşabileceğiniz servistir. Eskişehir Beyaz Eşya Servisi yetkili servis olmayıp özel teknik servistir. garanti kapsamı bitmiş beyaz eşyalarınızın tamiri ve yedek parça konusunda en uygun fiyata en iyi hizmeti veren Beyaz Eşya Servisi olmak için çalışmaktayız.

   

Tanıtım Videomuz

Başka Bir Hizmete mi İhtiyacınız var?

Eskişehir beyaz eşya servisi , çamaşır makinesi servisi , buzdolabı servisi ya da çamaşır makinesi tamiri , buzdolabı tamiri hizmetleri dışındaki servis ihtiyaçlarınız için de iletişim sayfamız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Şimdiye kadar hizmet aldığım en iyi firma teşekkürler

Murat Yıldız

×
Show
×
Show